Nasze doświadczenie?

Praca z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi to nasz świat. Doświadczenie które nabieraliśmy na przestrzeni lat poprzez koordynację najwiekszych obozów BMX w Polsce, prowadzeniu zajęć indywidualnych, grupowych oraz organizację pokazów dało nam niesamowitą wiedzę merytoryczną oraz możliwość przekazywania  jej w dopasowany do potrzeb sposób.

Każdy z instruktorów naszej kadry to profesjonalny zawodnik BMX, którego doświadczenie uzyskane podczas osiągnięć sportowych w połączeniu z ukończonymi kursami uprawniającymi do pracy podczas kolonii, obozów i wyjazdów, świadczą o wysokiej jakości naszego zespołu.

Bartosz Gajos

Na BMX od 2011 roku. Mocną stroną Bartka jest techniczny street, jednakże nie ogranicza się tylko do niego i ma w zanadrzu również mocny parkowy repertuar tricków.

Na swoim koncie posiada wysokie osiągnięcia między innymi drugie oraz trzecie miejsce w dwóch edycjach ogólnopolskich zawodów BMX Silver Games Olkusz.

Od 2014 roku jest wspierany przez Manyfest BMX. Pozytywnie nastawiony do życia rider, potrafiący właściwie zmotywować i przekazać wiedzę. Na co dzień studiuje informatykę co jest , bez barier posługuje się językiem angielskim a do tego jest świetnym fotografem.

Timur Jaworski

Z wykształcenia logistyk, certyfikowany pedagog, a przede wszystkim profesjonalny rider BMX.

Swoją przygodę z BMX freestyle  rozpoczął w 2012r. Timur to wszechstronny rider, street, dirt nie są mu obce a w skateparku czuje się jak rybka w wodzie. Aktualnie wspierają go 2 krajowe marki BMXLIFE oraz KOKACLOTHING.

Świetny nauczyciel, mentor, konkretny i niezawodny o czym możesz przekonać się sam.

Kacper Lekki

Profesjonalista w dziedzinie BMX freestyle, ten młody człowiek niejednokrotnie zaznaczył swoją obecność na polskiej scenie zdobywając wysokie miejsca w trakcie zawodów na ogólnopolskich zawodach.

Potrafi zadbać o konsekwentny rozwój, posiada świetny kontakt z młodzieżą a swoje życie poświęca BMX!

Michał Korpusik

Michał to weteran od 15 lat na BMX. Pochodzi z Ostródy na stałe mieszka we Warszawie. Na co dzień zajmuje się analizą danych.

Jego przygoda z rowerem zaczęła się po oglądnięciu  odcinka Jackass’a gdzie Mat Hoffmann i Tony Hawk mieli do przejechania wielką pętlę i tak kupił swój pierwszy rower Mongoose.

Świetny nauczyciel, pedagog zawsze przykładający uwagę do atmosfery zajęć oraz dbający o najlepszy start każdego początkującego ridera. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć instruktorskich BMX z dziećmi i młodzieżą. Jego mocną stroną jest street i park.

Mateusz Szypuła

Z Polską sceną BMX związany od  ponad 10 lat. Preferuje uliczna jazdę oraz skatepark. Na swoim koncie ma kilka wysokich ogólnopolskich zawodach, jak również wyróżnienia na szczeblach wydarzeń międzynarodowych.

Wesoły zawsze uśmiechnięty czerpiący mega zajawkę z życia jak i BMX. Sponsorowany przez sklep bmx’owy Allday/bmxforever.

Mateusz na serwisie rowerowym zna się równie dobrze co na robieniu konkretnych sztuczek i dobrze doprawionego tofu, wie jak przekazać cenną widzę.

Mateusz prowadzi zajęcia w naszej kochanej stolicy Warszawie.

Karol Przyboś

Karol to lokals z Rzeszowskiej skateplazy na której można go często spotkać.Lubi szybki i dynamiczny styl jazdy, w jego jeździe przeważają barspiny, jazda na tylnym kole i dużo grindów. Na jego koncie jest nie jedno podium podczas zawodów BMX. Poza rowerem interesuje się sztuką oraz muzyką.

Jest odpowiedzialny za zajęcia prowadzone na skatepalzie w Rzeszowie.

Michał Basta

Profesjonalny zawodnik BMX, sportowiec, podróżnik, założyciel BMX SCHOOL.
Michał stale od 12 lat jest związany z dyscypliną BMX freestyle, na swoim koncie posiada liczne osiągnięcia na zawodach BMX oraz wyróżnienia na międzynarodowej scenie uzyskując m.in. takie tytuły jak “Street Rider” roku na gali “BMX Awards”

Podróżnik który wspólnie z rowerem zwiedził sporo świata, stale obierając nowe kierunki.

Od pięciu lat przekazuje swoją wiedzę amatorom BMX, prowadząc regularne zajęcia na terenie małopolski. W sezonie letnim sprawuje stanowisko głównego koordynatora największego obozu BMX w Polsce – BMX Holidays Camp,

Michał dobrze wie jak zadbać o odpowiednie przygotowanie merytoryczne oraz dietę w sporcie którą chętnie dzieli się z podopiecznymi.

Licencjonowany sędzia UCI BMX Freestyle, Wychowawca kolonijny, instruktor BMX, sponsorowany przez takie marki jak BMX LIFE, KOKA Clothing, Stranger CO, zawsze uśmiechnięty i  w pełnej gotowości do działania!

Skontaktuj się z nami!

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.