Hel Yeah Camp

.
Hel Yeah Camp to wyjątkowy obóz BMXowo-surfingowy, łączący sporty miejskie, wodne, trening funkcjonalny oraz wypoczynek w sercu Półwyspu Helskiego, skierowany dla młodzieży w wieku 9-18lat.
.
Jest to tygodniowy wyjazd pełny pasji, radości i emocji łączący cechy mocno szkoleniowego obozu sportowego oraz luźnej surferskiej atmosfery.
Są to aktywne wakacje w zajawkowym i pełnym dzikiej przyrody miejscu, tworzone przez pasjonatów, doświadczonych instruktorów, wykwalifikowanych opiekunów oraz znane
osobowości ze świata sportów ekstremalnych. 
.
Zakwaterowanie:
Uczestnicy obozu mają do dyspozycji klimatyczne, drewniane domki campingowe w których znajdują się wygodne łóżka piętrowe i podstawowe wyposażenie. Jednak  nikt nie przyjeżdża na Hel, żeby spędzać czas w pokojach – tutaj liczy się zabawa, trening  i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a tego na pewno nam nie zabraknie!
Jak na prawdziwym campingu przystało, należy pamiętać o swoim śpiworze, poduszki typu „jaś” uczestnicy otrzymają na miejscu.

Program Zajęć Sportowych:

BMX min. 27 godzin, czyli po 4,5 godzin dziennie przez 6 dni

Lokalizacja zajęć BMX: 

Skatepark Władysławowo, Skatepark Puck, Port Władysławowo, plac na terenie Ośrodka

Zajęcia sportów wodnych min. 12 godzin, czyli po 2 godziny codziennych zajęć  surfingu, windsurfingu lub kitesurfingu, w zależności od panujących warunków pogodowych.

Program dodatkowych zajęć:
– Treningi ogólnorozwojowe
– Rejs łodzią motorową po zatoce Puckiej

  • Plywanie na deskach SUP
  • Zabawa na skimboardach, batucie, trickboardach
  • Zajęcia i warsztaty dotyczące bezpiecznej zabawy w wodzie
  • Gry terenowe, plażowe i integracyjne
  • Wieczorne ogniska z kiełbaskami 

Progress Week/Półkolonie

Progress week/Półkolonie BMX School 

To 5 dni spotkań od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 podczas których w głównej mierze będziemy doskonalić swoje rowerowe umiejętności na trzech obiektach tj: Skatepark, Pumptrack, strefa Bike Control. 

Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy zaawansowania:

-Początkujący 

-Średnio Zaawansowani 

-PRO

Jazda przez 6 godzin bez przerwy to zdecydowanie za dużo, dlatego na uczestników będzie czekać masa warsztatów i atrakcji  do których prowadzenia zostaną zaproszeni doświadczeni instruktorzy/animatorzy/opiekunowie.

Podczas Półkolonii będą się odbywać:

-Szkolenia BMX.

-Szkolenia Bezpieczeństwo w ruchu miejskim.

-Treningi poprawiające mobilność oraz koordynację ruchową.

-Nauka angielskiego.  

-Warszaty z serwisowania roweru.

-Konkursy i animacje

Cena obejmuje zdrowy catering, program zajęć, ubezpieczenie NNW. 

Kadra BMX School to doświadczeni trenerzy oraz wykwalifikowani opiekunowie, osobiście dołożę wszelkich starań by każdy z uczestników czuł się w tym czasie komfortowo i przeżył atrakcyjny, aktywny czas wśród swoich kolegów i koleżanek, a dzięki naszym sponsorom nie zabraknie prezentów oraz nagród.