Czym jest nasz Pro Camp:

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych uczniów wyjątkowy i rozwojowy wyjazd BMX, w uzupełnieniu o dodatkowe fakultety oraz zabawę na świeżym powietrzu. Pragniemy wykorzystać warunki i zapewnić uczestnikom wyjazdu dobrą zabawę oraz wskoczenie na wyższy level w jeździe na BMX, a takie elementy jak basen z gąbkami i miękkie lądowania ‚resi’ z pewnością nam w tym pomogą. Wyjazd skierowany do dzieci w wieku 9 -16 lat, ale rozważymy również przyjęcie młodszych uczestników.

Program:

Podczac tego wyjazdu kładziemy spory nacisk na rozwojowy trening i jego analizę. Jest to bez wątpienia wyjazd dla zawodników głodnych szybkich postępów. Uczestnicy wyjazdu odwiedzą dwa miasta, Warszawę i Wrocław, gdzie będą trenować na najlepszych krytych obiektach w kraju takich jak AvePark, WoodPark oraz Skatepark Wrocław Z31 pod okiem doświadczonej kadry BMX School. Ponadto zobaczymy trochę ciekawych miejsc, które oferują miasta i odwiedzimy okolice do których zaglądamy regularnie, a mówimy oczywiście o Agroturystyce Wake&Skate w Książenicach, gdzie przyjeżdżamy w trakcie naszych wiosennych oraz wakacyjnych wyjazdów.

Aktywności i atrakcje:

-Szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania: minimum 4H dziennie

-Wolna jazda pod okiem instruktorów: minimum 2H dziennie

-Wieczorna video analiza treningów

-Sesja zdjęciowa oraz video

-Zawody i loterie z nagrodami

-Warsztaty techniczne z serwowania oraz specyfikacji i obsługi roweru BMX

-Dodatkowe zajęcia, zabawy, ognisko Zimą atrakcji również nie zabraknie. Zabawy terenowe, strzelanie z łuków pod okiem instruktora, jazda na snowskate, ścianka wspinaczkowa, ognisko, a nawet jazda na łyżwach i gra w hokeja jeśli mróz dopisze – to z pewnością nie jedyne zajęcia, które spotkają naszą ekipę 😉

Termin: 19-25.02.2024

Kadra: Michał Basta, Kuba Kundzierewicz, Volodymyr Panasenko, Kacper Lekki

Kontakt: +48 694 954 284 Michał Basta