Jedziemy na Hel!

Czym jest nasz obóz?

Hel Yeah Camp to wyjątkowy obóz BMXowo-surfingowy, łączący sporty miejskie, wodne, trening funkcjonalny oraz wypoczynek w sercu Półwyspu Helskiego, skierowany dla młodzieży w wieku 9-18 lat.

Jest to tygodniowy wyjazd pełny pasji, radości i emocji łączący cechy mocno szkoleniowego obozu sportowego oraz luźnej surferskiej atmosfery. Są to aktywne wakacje w zajawkowym i pełnym dzikiej przyrody miejscu, tworzone przez pasjonatów, doświadczonych instruktorów, wykwalifikowanych opiekunów oraz znane osobowości ze świata sportów ekstremalnych.

Zakwaterowanie:

Sonata Camp, to nic innego jak nasz tegoroczny ośrodek noclegowy. Obiekt monitorowany, ogrodzony i strzeżony przez całą dobę czyni go bezpiecznym miejscem, lecz przede wszystkim jak na prawdziwy camping przystało, uczestnicy obozu mają do dyspozycji klimatyczne i wygodne trzy lub pięcioosobowe przyczepy campingowe, w których oprócz wygodnych łóżek, znajdzie się też podstawowe wyposażenie. Uczestnicy zabierają ze sobą śpiwory.

Jednak nikt nie przyjeżdża na półwysep, by spędzać czas w pokojach czy przyczepach – tutaj liczy się zabawa, treningu i czas na świeżym powietrzy, a tego na pewno nam nie zabraknie.

Nasz ośrodek to idealnie ulokowane miejsce, z którego bez problemu dostaniemy się do innych miejsc towarzyszących nam podczas obozu:

-1km do centrum miasta Jastarni,

-400m do Morza Bałtyckiego i pięknej, szerokiej plaży,

-300m do Zatoki Puckiej,

-300 metrów lasu ciągnącego się od bezpośrednio od ośrodka, aż po samą plażę.

Wyżywienie:

Campingowa stołówka przygotuj dla uczestników 3 posiłki dziennie. Na przeciwko campingu znajduje się również sklep, gdzie obozowicze będą mogli robić zakupy podczas wspólnych wyjść. Jest możliwość wybrania odpowiedniej diety tj. wegetariańska, bezglutenowa i inne.

Program zajęć sportowych:

-BMX min. 27h, czyli 4,5h dziennie przez 6 dni / Skatepark Władysławowo, Skatepark Puck, Skatepark Gdynia, Skatepark Skate Arena Gdańsk, Port Władysławowo, plac na terenie ośrodka,

-Zajęcia sportów wodnych min. 12h, czyli po 2h dziennie / Surfing, Windsurfing, Kitesurfing – w zależności od panujących warunków pogodowych,

-Treningi ogólnorozwojowe,

-Pływanie na deskach SUP,

-Zabawa na skimboardach, batucie, trickboardach,

-Warsztaty bezpieczeństwa w wodzie,

-Gry terenowe, plażowe i integracyjne wieczorne ogniska z kiełbaskami.