Czym jest nasz obóz?

Hel Yeah Camp to wyjątkowy obóz BMXowo-surfingowy, łączący sporty miejskie, wodne, trening funkcjonalny oraz wypoczynek w sercu Półwyspu Helskiego, skierowany dla młodzieży w wieku 9-18lat.

Jest to tygodniowy wyjazd pełny pasji, radości i emocji łączący cechy mocno szkoleniowego obozu sportowego oraz luźnej surferskiej atmosfery. Są to aktywne wakacje w zajawkowym i pełnym dzikiej przyrody miejscu, tworzone przez pasjonatów, doświadczonych instruktorów, wykwalifikowanych opiekunów oraz znane osobowości ze świata sportów ekstremalnych.

Zakwaterowanie

Sonata Camp, to nic innego jak nasz tegoroczny ośrodek noclegowy. Obiekt monitorowany, ogrodzony i strzeżony przez całą dobę czyni go bezpiecznym miejscem, lecz przede wszystkim jak na prawdziwy camping przystało, uczestnicy obozu mają do dyspozycji klimatyczne i wygodne trzy lub pięcio osobowe przyczepy campingowe, w których oprócz wygodnych łóżek, znajdzie się też podstawowe wyposażenie. Uczestnicy zabierają ze sobą śpiwory.

Jednak nikt nie przyjeżdża na półwysep, by spędzać czas w pokojach czy przyczepach – tutaj liczy się zabawa, treningu i czas na świeżym powietrzy, a tego na pewno nam nie zabraknie.

Nasz ośrodek to idealnie ulokowane miejsce, z którego bez problemu dostaniemy się do innych miejsc towarzyszących nam podczas obozu:

-1km do centrum miasta Jastarni,

-400m do Morza Bałtyckiego i pięknej, szerokiej plaży,

-300m do Zatoki Puckiej,

-300 metrów lasu ciągnącego się od bezpośrednio od ośrodka, aż po samą plażę.

Wyżywienie

Campingowa stołówka przygotuj dla uczestników 3 posiłki dziennie. Na przeciwko campingu znajduje się również sklep, gdzie obozowicze będą mogli robić zakupy podczas wspólnych wyjść. Jest możliwość wybrania odpowiedniej diety tj. wegetariańska, bezglutenowa i inne.

Program zajęć sportowych

-BMX min. 27h, czyli 4,5h dziennie przez 6 dni / Skatepark Władysławowo, Skatepark Puck, Skatepark Gdynia, Port Władysławowo, plac na terenie ośrodka,

-Zajęcia sportów wodnych min. 12h, czyli po 2h dziennie / Surfing, Windsurfing, Kitesurfing – w zależności od panujących warunków pogodowych,

-Treningi ogólnorozwojowe,

-Pływanie na deskach SUP,

-Zabawa na skimboardach, batucie, trickboardach,

-Warsztaty bezpieczeństwa w wodzie,

-Gry terenowe, plażowe i integracyjne wieczorne ogniska z kiełbaskami.

Kadra instruktorska

-Michał Basta – profesjonalny zawodnik BMX, sportowiec, podróżnik, założyciel największej szkołu BMX w kraju BMX School oraz obozu Hel Yeah Camp

-Kacper Lekki – instruktor BMX i opiekun zawsze znajdujący świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą.

-Wiktor Skibiński – najlepszy BMX rider w kraju, doceniony przez zagraniczne marki i portale branżowe, zadba o najwyższy poziom wyszkolenia uczestników.

-Volodymyr Panasenko – profesjonalny zawodnik oraz trener BMX, ulubieniec naszych uczniów. Zaskakuje swoim podejściem, pokorom i bardzo widowiskową jazdą.

-Michał Karski – doświadczony instruktor Surfingu ISA, organizator wyjazdów i obozów Czyli Surf.

-Inni instruktorzy renomowanej szkoły Czyli Surf, która od lat jest liderem w nauczaniu sportów wodnych na całym świecie.